Платіжні картки

КАРТКОВІ ПРОДУКТИ ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК»

ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК» здійснює випуск та обслуговування платіжних карток міжнародної  платіжної системи “MasterCard”.

Типовий договір про відкриття та обслуговування поточного рахунку з видачею банківської платіжної картки

Типовий договір про відкриття та обслуговування поточного рахунку з видачею банківської платіжної картки (зарплатний проект) 

Заява про відкриття поточного рахунку та видачу електронного платіжного засобу (банківської платіжної картки) 

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Інформуємо вас щодо внесення змін до тарифів згідно рішення Тарифного комітету ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК»від 22 березня 2018 року, протокол № 19.

 

Найменування операції

 

Картковий продукт Тариф Примітки/
порядок стягнення
Переказ коштів на рахунок в інший банк, в гривнях Зарплатний проект «Пілот М» 0,5%
мін.     10,00 грн.   макс. 500,00 грн.
При оформлені
Зарплатний проект «Зручний»
Роздрібна картка М
Депозитна М

Зміни до зазначених тарифів вступають в дію  22.04.2018.

Дата оприлюднення - 22.03.2018

Держателі платіжних карток ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК» можуть на пільгових умовах отримувати готівку та користуватись послугами  об’єднаної мережі термінальних пристроїв, що налічує понад 1260 банкоматів, понад 1400 POS-терміналів та понад 50 банківських терміналів самообслуговування. Всі картки, випущені ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК», забезпечують виконання платежів в мережі Інтернет.

“Інтернет – картка”

Картки “Debit MasterCard”

“Інтернет – картка” –  новий картковий продукт для клієнтів «АЛЬПАРІ БАНК». Враховуючи зростання попиту на розрахунки в мережі Інтернет, банк створює нові карткові продукти, які забезпечують проведення операцій в режимі онлайн. Картки “Debit MasterCard” – доволі популярні останнього часу платіжні картки. Вигідні тарифи на відкриття й обслуговування роблять ці картки доступними кожному, незалежно від рівня прибутку.
 card1 card2
“Інтернет – картка”  надає можливість швидко отримати інструмент зручних та безпечних розрахунків за товари та послуги в Інтернеті. «АЛЬПАРІ БАНК» пропонує цей інноваційний продукт клієнтам, які відкрили карткові рахунки в банку. За допомогою цих карток можна розраховуватися у межах доступних коштів на картковому рахунку. Особливістю карток є однакова мінімальна комісія за зняття готівки у всіх банкоматах будь-яких банків України.
Головна особливість «Інтернет – картки» – можливість самостійно ініціювати її відкриття та проводити розрахунки одразу після її випуску, без звернення до банку. Картка не має фізичного носія та призначена для зручного та безпечного здійснення розрахунків виключно в мережі Інтернет, що є основною метою її впровадження. Клієнт сам встановлює максимальний ліміт залишку на картці та може за бажанням у будь-який момент самостійно заблокувати або закрити картку. Кредитування не передбачено
Основні тарифи по карткам “MasterCard Standard”:

  • комісія за отримання готівки в мережі банку та банків-партнерів  – від 0.5% мін. 1 грн.;
  • комісія за отримання готівки в банкоматах – 1,5%;
  • комісія по операціям безготівкової  оплати за товари та послуги – 0%.
Картки “Debit MasterCard”  дозволяють клієнтам банку скористатися вигідними тарифами, зокрема:

  • комісія за отримання готівки в банкоматах – від 3 грн. за операцію (фіксована для всіх банків України);
  • комісія по операціям безготівкової  оплати за товари та послуги – 0%.
Вартість оформлення і річного обслуговування “Інтернет – картки ” – 20 грн. Вартість оформлення і річного обслуговування картки “Debit MasterCard” – 40 грн.

Картки “MasterCard World”

Картки «Депозитна картка»

Картка “MasterCard World” надає доступ до додаткових послуг та переваг: вигідні проценті ставки на позитивний залишок коштів, можливість встановлення кредитної лінії в гривнях  з пільговим періодом тощо. Картка “Debit MasterCard Unembossed”  надається за бажанням клієнтів, що розміщують депозит в банку, для отримання по ній нарахованих відсотків по внеску  відповідно до умов угоди.
card3 card4
Власник основної картки “MasterCard World”   може відкрити додаткові валютні рахунки в євро, доларах США до основного карткового рахунку в гривні  з обумовленим платіжним лімітом та порядком розраховування в валюті. Переказ нарахованих відсотків на картку забезпечує додаткові зручності  для клієнта, який позбавляється від необхідності відвідування установи банку для отримання відсотків,   може користуватися карткою для отримання  цих коштів в   банкоматах, пунктах  видачі готівки або  розрахунку в торгівельно – сервісних закладах, що приймають картки MasterCard. Особливістю карток є її видача одночасно з оформленням депозитного договору  з метою економії витрат часу клієнтами ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК» .
– беспроцентний  (“грін”) період кредитування  – до 30 днів;– процентна ставка по кредиту – від 25,0% річних;

– кредитний ліміт –  50 000 грн.;

– до 10% відсотків річних нарахування  на додатній залишок власних коштів.

 Кредитування не передбачено
– комісія за отримання готівки в мережі ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК» та банків- партнерів  – від 0.5% мін. 1 грн.;– комісія за отримання готівки в банкоматах – 1,5%;

– комісія по операціям безготівкової  оплати за товари та послуги – 0%;

– переказ коштів на інший рахунок у банку, сплата комунальних послуг, послуг операторів зв’язку  – 0%;

– переказ коштів за допомогою банкоматів, пристроїв самообслуговування  (на інший картрахунок, сплата комунальних послуг, послуг операторів зв’язку та інші) в мережі Банку  та мережі банків-партнерів – 0%.

– комісія за отримання готівки в мережі ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК» та банків – партнерів  – 0 грн;– комісія за отримання готівки в інших банкоматах –  3 грн. за операцію (фіксована для всіх банків України);

– комісія по операціям безготівкової  оплати за товари та послуги – 0%.

Вартість оформлення і річного обслуговування картки “MasterCard World” – 250 грн. Картка “Debit MasterCard Unembossed” для клієнтів, що уклали депозитний договір в  ПАТ «АЛЬПАРІ БАНК» –  надається безкоштовно