Припинення провадження професійної діяльності на ринках капіталу — діяльність з торгівлі ФІ

Шановний Клієнте!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЛЬПАРІ БАНК», (код ЄДРПОУ 38377143), як інвестиційна фірма, повідомляє наступне.

Відповідно до рішення єдиного акціонера АТ «АЛЬПАРІ БАНК» від 16.11.2023 р. №5/2023 АТ «АЛЬПАРІ БАНК» припиняє провадження професійної діяльності на ринках капіталу — діяльності з торгівлі фінансовими інструментами, а саме брокерської діяльності з 20.11.2023р.

У зв’язку з цим припиняються зобов’язання АТ «АЛЬПАРІ БАНК», як інвестиційної фірми, за укладеними договорами. Всі укладені, але не виконані договори АТ «АЛЬПАРІ БАНК», термін дії яких не скінчився, підлягають розірванню через 10 (десять) календарних днів від дня направлення АТ «АЛЬПАРІ БАНК» даного повідомлення на електронну адресу Клієнта. Зобов’язання покупця та продавця за договорами купівлі-продажу фінансових інструментів, які були укладені при посередництві АТ «АЛЬПАРІ БАНК», як інвестиційної фірми, та не виконані покупцем та продавцем станом на 20.11.2023р., залишаються незмінними.

У разі необхідності внесення змін за договорами, Ви маєте право звернутися до іншої інвестиційної фірми, яка має ліцензію на провадження професійної діяльності на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, що передбачає субброкерську діяльність, брокерську діяльність.

З переліком інвестиційних фірм Ви можете ознайомиться на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/reiestr-profesiinykh-uchasnykiv-rynkiv-kapitalu-ta-orhanizovanykh-tovarnykh-rynkiv/#tab-3

Для отримання консультацій та необхідної інформації, відправляйте лист на електронну пошту: i.potomska@alpari-bank.com.ua

20.11.2023