Платіжні картки

КАРТКОВІ ПРОДУКТИ АТ «АЛЬПАРІ БАНК»

КАРТКА «MASTERCARD WORLD»

card1
Картка «MasterCard World»- міжнародна платіжна картка, яка зробить зручним життя сучасної людини. Даний тип карт дозволяє здійснювати покупки, знімати кошти у всьому світі та миттєво переказувати кошти на картку будь-якого банку України.

Міжнародну  платіжну картку «MasterCard World» можливо відкрити в євро, доларах США, та гривні.

Вартість оформлення платіжної картки «MasterCard World» становить 60 грн

КАРТКА «MASTERCARD DEBIT»

card2
Картка «MasterCard Debit»- найдоступніші міжнародні платіжні картки, які дозволяють оплачувати покупки в мільйонах торгових і сервісних точок, а також отримувати готівкові кошти у відділеннях банків і банкоматах по всьому світу. Обов’язкова авторизація (перевірка) електронних карт при проведенні розрахунків забезпечує додаткову гарантію збереження коштів. Особливістю даного типу карток є можливість отримання неперсоніфікованої картки в день звернення.

Міжнародну  платіжну картку «MasterCard Debit» можливо відкрити в євро, доларах США, та гривні.

Вартість оформлення платіжної картки «MasterCard Debit» не тарифікується.

КАРТКА «ПРОСТІР»

card3
Національна платіжна картка ПРОСТІР поєднує одночасно декілька додаткових переваг для клієнта: можливість зняття готівки в будь-якому банкоматі України з комісією лише 2 грн за транзакцію, відсутність валютних ризиків та додаткових комісій, комфортно та без комісій здійснювати покупки у будь-якому куточку України.

Платіжна картка «ПРОСТІР» оформлюється виключно в національній валюті.

Вартість оформлення платіжної картки ПРОСТІР становить від 30 грн

УМОВИ КАРТКОВИХ ПРОДУКТІВ

З 10.09.2021 року припиняється дія тарифного плану «НАЦІОНАЛЬНИЙ» з використанням електронного платіжного засобу (банківської платіжної картки (БПК) НПС «УКРКАРТ» для фізичних осіб.

Інформація  щодо внесення змін до Умов та тарифів обслуговування поточних рахунків у АТ “АЛЬПАРІ БАНК” з використанням електронного платіжного засобу (банківської платіжної картки (БПК)   МПС «MasterCard»   (картковий продукт «Роздрібний»,  в національній валюті, євро, доларах США, термін дії картки 2 роки)  згідно рішення Тарифного комітету АТ «АЛЬПАРІ БАНК»  № 3 від «10» серпня 2021 р.

Умови та тарифи карткового продукту «УНІВЕРСАЛЬНИЙ» (редакція буде діяти з 10.09.2021 року)

Умови та тарифи карткового продукту «РОЗДРІБНИЙ» (редакція буде діяти з 10.09.2021 року)

Умови та тарифи карткового продукту «ПРОСТІР» (редакція буде діяти з 10.09.2021 року)

У разі ушкодження, втрати або вилучення картки при проведенні операції, Клієнт негайно інформує про це Службу Клієнтської Підтримки ПЦ “УкрКарт”.

Телефони Служби Клієнтської Підтримки ПЦ “УкрКарт” (цілодобово):

  • Для дзвінків в Україні 0-800-3000-45 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).
  • Для дзвінків поза межами України +38 (044) 494 25 91

АРХІВ ДОКУМЕНТІВ

Правила користування електронним платіжним засобом

Умови та тарифи карткового продукту УКРКАРТ «Національний» (діє з 27 січня 2020 року)

Умови та тарифи карткового продукту «Роздрібна картка» (з 12 серпня 2019 року)

Умови та тарифи карткового продукту «ПРОСТІР Класичний» (з 12 серпня 2019 року)

УМОВИ ТА ТАРИФИ КАРТКОВОГО ПРОДУКТУ «УНІВЕРСАЛЬНИЙ» (діє з 01 червня 2020 року)

Типовий договір про відкриття та обслуговування поточного рахунку з видачею банківської платіжної картки

ЗАЯВА-АНКЕТА про приєднання до Публічного договору на відкриття поточного рахунку з використанням ЕПЗ від 28.12.2021

ЗАЯВА ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ НА ВІДКРИТТЯ ПОТОЧНОГО РАХУНКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕКТРОННИХ ПЛАТІЖНИХ ЗАСОБІВ (редакція діє з 20.04.2021р.)

ЗАЯВА ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ НА ВІДКРИТТЯ ПОТОЧНОГО РАХУНКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕКТРОННИХ ПЛАТІЖНИХ ЗАСОБІВ (редакція діє з 07.10.2020р.)

Заява-анкета про надання банківської послуги (відкриття поточного рахунку з використанням електронних платіжних засобів редакція діє з 27.01.2020 року)

Умови та тарифи карткового продукту «Депозитна» (з 14 травня 2018 року)

Умови та тарифи карткового продукту «Роздрібна картка» (з 21 червня 2019 року)

Умови та тарифи карткового продукту «Роздрібна картка» (з 29 квітня 2019 року)

Умови та тарифи карткового продукту «Весь світ» (з 29 квітня 2019 року)

Умови та тарифи карткового продукту «ПРОСТІР Класичний» (з 29 квітня 2019 року)

Інформація щодо внесення змін до Умов та тарифів обслуговування поточних рахунків у АТ “АЛЬПАРІ БАНК”   з використанням електронного платіжного засобу (банківської платіжної картки (БПК) МПС «MasterCard» (картковий продукт «Роздрібна картка М», в національній валюті , євро, доларах США, термін дії картки 1 рік) згідно рішення Тарифного комітету АТ «АЛЬПАРІ БАНК» № 23 від «20» червня 2019 р.

Інформація  щодо внесення змін до » Умов та тарифів обслуговування поточних рахунків у АТ “АЛЬПАРІ БАНК”    з використанням банківської платіжної картки (БПК)  МПС «MasterCard» » згідно рішення Тарифного комітету АТ «АЛЬПАРІ БАНК» від 30 травня 2018 року, протокол № 25

Інформація  щодо внесення змін до » Умов та тарифів обслуговування поточних рахунків у АТ “АЛЬПАРІ БАНК”    з використанням банківської платіжної картки (БПК)  МПС «MasterCard» » згідно рішення Тарифного комітету АТ «АЛЬПАРІ БАНК» від 14 травня 2018 року, протокол № 23

Інформація  щодо внесення змін до » Умов та тарифів обслуговування поточних рахунків у АТ “АЛЬПАРІ БАНК”    з використанням банківської платіжної картки (БПК)  МПС «MasterCard» » згідно рішення Тарифного комітету АТ «АЛЬПАРІ БАНК» від 22 березня 2018 року, протокол № 19