ЦІННІ ПАПЕРИ

Шановний Клієнте!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЛЬПАРІ БАНК», (код ЄДРПОУ 38377143), як інвестиційна фірма, повідомляє наступне.

Відповідно до рішення єдиного акціонера АТ «АЛЬПАРІ БАНК» від 16.11.2023 р. №5/2023 АТ «АЛЬПАРІ БАНК» припиняє провадження професійної діяльності на ринках капіталу — діяльності з торгівлі фінансовими інструментами, а саме брокерської діяльності з 20.11.2023р.

У зв’язку з цим припиняються зобов’язання АТ «АЛЬПАРІ БАНК», як інвестиційної фірми, за укладеними договорами. Всі укладені, але не виконані договори АТ «АЛЬПАРІ БАНК», термін дії яких не скінчився, підлягають розірванню через 10 (десять) календарних днів від дня направлення АТ «АЛЬПАРІ БАНК» даного повідомлення на електронну адресу Клієнта. Зобов’язання покупця та продавця за договорами купівлі-продажу фінансових інструментів, які були укладені при посередництві АТ «АЛЬПАРІ БАНК», як інвестиційної фірми, та не виконані покупцем та продавцем станом на 20.11.2023р., залишаються незмінними.

У разі необхідності внесення змін за договорами, Ви маєте право звернутися до іншої інвестиційної фірми, яка має ліцензію на провадження професійної діяльності на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, що передбачає субброкерську діяльність, брокерську діяльність.

З переліком інвестиційних фірм Ви можете ознайомиться на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/reiestr-profesiinykh-uchasnykiv-rynkiv-kapitalu-ta-orhanizovanykh-tovarnykh-rynkiv/#tab-3

Для отримання консультацій та необхідної інформації, відправляйте лист на електронну пошту: i.potomska@alpari-bank.com.ua


АТ «АЛЬПАРІ БАНК» здійснює професійну діяльність торгівця цінних паперів на фондовому ринку України на підставі дозволу Національного банку України та ліцензій Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

АТ «АЛЬПАРІ БАНК» є членом біржі «Перспектива» та Асоціації «Українські фондові торгівці», клієнтом ПАТ «РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОГОВОРІВ НА ФІНАНСОВИХ РИНКАХ».

АТ «АЛЬПАРІ БАНК» пропонує широкий спектр послуг щодо проведення операцій з цінними паперами на базі сучасних технологій та програмного забезпечення на фондових біржах і на позабіржовому ринку:

 • купівлі, продажу, обміну всіх видів цінних паперів від імені та за рахунок клієнта;
 • купівлі, продажу, обміну всіх видів цінних паперів від свого імені за рахунок клієнта;
 • тривале обслуговування клієнта на підставі відповідного договору на брокерське обслуговування та наданих клієнтом заявок;
 • послуги нерезидентам-інвесторам по купівлі-продажу цінних паперів українських емітентів;
 • послуги торгівця цінними паперами щодо вчинення правочинів з купівлі облігацій внутрішньої державної позики України за дорученням і за рахунок клієнта;
 • інші послуги, передбачені чинним законодавством;
 • широкий спектр консультаційних послуг з питань здійснення інвестицій, зокрема для нерезидентів;

Переваги обслуговування в АТ «АЛЬПАРІ БАНК»:

 • виконання максимально можливого спектру послуг для фізичних і юридичних осіб резидентів та нерезидентів ;
 • гарантія високої якості обслуговування, надійність і гарантія збереження інформації про клієнта;
 • високий професіоналізм;
 • об’єктивна система тарифів.

Якщо Ви вирішили скористатися брокерськими послугами, пропонуємо ознайомитись:

Генеральний договір (публічна частина)

Інформація про послуги з торгівлі цінними паперами

Типовий договір на брокерське обслуговування

Типове Замовлення до Договору на брокерське обслуговування

Типовий Договір доручення

тарифи на операції з цінними паперами при провадженні брокерської діяльності з торгівлі цінними паперами.

З ліцензіями на здійснення професійної діяльністі торгівця цінних паперів на фондовому ринку України  Ви можете ознайомитись у розділі  «Ліцензії та свідоцтва»

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами +380 44 364-73-70 (вн. 6035),  +380 50 500-13-99 або  написати нам

Шановні клієнти! Повідомляємо про тимчасову зміну графіку обслуговування клієнтів на період дії воєнного стану**:

 Період Операційний день Операційний час
З понеділка по четвер 09:00-16:30 09:15-16:00
П’ятниця 09:00-15:15 09:15-14:45
Обідня перерва* 13:00-13:45

*Під час обідньої перерви здійснювати додаткові необхідні санітарні заходи щодо профілактики поширення інфекційних хвороб.
**На період дії воєнного стану на території України, доступ в приміщення банку здійснюється за попереднім узгодженням зі співробітниками Банку за наступними номерами телефонів:  073 364 73 70.